Lyžařská škola a půjčovna z Pece pod Sněžkou - Snowsport School Pec pod Sněžkou.

SKI WORKSHOP 2021

Snowsport School Pec pod Sněžkou Vás ve spolupráci s CK Klíč zve na Ski Workshop - zdokonalovací kurs pro pokročilé lyžaře. Kurz proběhne v Peci pod Sněžkou pod vedením našich profesionálních učitelů lyžování, kteří vedou podobné zdokonalovací a vzdělávací kurzy například pro Asociaci profesionálních učitelů lyžování a mají velké zkušenosti s výukou pokročilých ze svých působení v zahraničí.

Program:

1 den - příjezd, prezentace, úvodní informace, welcome drink

2 - 4 den - lyžování, základy techniky, zdokonalovací lekce zaměřené na základní postoj, vedení lyží, šířku stopy a objasnění zásadních termínů, které Vás budou nadále provázet. Koordinace a cvičení na její zlepšení, promítání tematických filmů, rozbory předních závodníků Světového poháru a metodik. Celkem 15 hodin, tedy 11 hodin na svahu a 4 hodiny přednášek a videorozborů.

4 den - v odpoledních hodinách good bye coffee a odjezd.

Termíny: 14 - 17.1.2021

Cena: 3499 Kč

Prezentace: je ve čtvrtek v hotelu Corso, v Peci pod Sněžkou, přímo na centrální křižovatce při vjezdu do Pece pod Sněžkou.

Doprava: individuálně

Vleky: hradí si každý sám

Cena zahrnuje: videorozbory, individuální konzultace, instruktory po celou dobu akce

Cena nezahrnuje: ubytování, dopravu a přepravu účastníků, permanentky, pojištění a další neuvedené služby.

Povinné vlastní vybavení: lyže, hůlky, doporučená lyžařská přilba, brýle.


V případě zájmu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Těšíme se na setkání.