Lyžařská škola a půjčovna z Pece pod Sněžkou - Snowsport School Pec pod Sněžkou.

Lyžařská škola a půjčovna v Peci pod Sněžkou

Vítejte na stránkách lyžařské školy (Skischule, ski school, szkoła narciarska) a půjčovny (Verleih, rental, wypożyczalnia) z Pece pod Sněžkou, tedy jednoduše Snowsport School Pec pod Sněžkou.

Jsme tým lidí, kteří v oboru výuky lyžování, snowboardingu či telemarku působí již několik let. Někteří z nás jsou členy lektorského sboru Asociace profesionálních učitelů lyžování a připravují učitele lyžování na jejich budoucí povolání.

Máme bohaté zkušenosti nejen z českých hor, ale i z našich zimních působení v Rakousku, Itálii, nebo letních putování za sněhem do Austrálie a na Nový Zéland. Nahlédněte s námi do tajů lyžování na všech úrovních, zkuste ochutnat něco ze snowboardu, nebo prostě propadněte kouzlu nejstarší techniky lyžování – telemarku.

Instruktoři naší školy lyžování a snowboardingu jsou Vám vždy k dispozici (je-li to časově možné, tak nejenom v Peci pod Sněžkou, ale rádi za Vámi přijedeme i do okolních areálů - do Velké Úpy, Janských lázní,...) stejně jako naše půjčovna lyží, snowboardů a telemarků.

Těšíme se na shledanou.